poniedziałek, 17 października 2016

Soraya Ideal Beauty- regenerujący krem-esencja na noc


Kilka tygodni temu promocja w Rossmannie zachęciła mnie do zakupu nowego kremu Soraya z serii Ideal Beauty. Wybrałam dla siebie krem na noc w wersji krem-esencja, przeznaczonego moim zdaniem dla cery normalnej w kierunku suchej.
Wcześniej z powodzeniem używałam kremu Granier Hydra Adapt, o konsystencji kojącego kremu-balsamu (różowa tubka) i bardzo go lubiłam Dlatego teraz,  przy serii Ideal Beauty Soraya również wybrałam wersję najbardziej bogatą, odżywczą.
Krem o pojemności 50 ml opakowany jest w elegancki, połyskujący kartonik. W środku znajdziemy szklany, solidny słoiczek z białą nakrętką. po jej odkręceniu pojawi się dosyć gęsty krem o przyjemnym, kremowym, nienachalnym zapachu. Krem, mimo zwartej konsystencji bardzo dobrze rozprowadza się na twarzy. Oczywiste jest to, że trzeba jednak kilka minut poczekać, aby całkowicie się wchłonął. Warto wtedy przy okazji wykonać sobie delikatny masaż twarzy. Po użyciu rzeczywiście skóra twarzy jest zrelaksowana i odżywiona. Po nocy nie występuje efekt błyszczenia, zwłaszcza w okolicach czoła i nosa, krem nie zapycha porów. Twarz jest wypoczęta i zregenerowana.
Uważam, że ten krem to strzał w dziesiątkę! Zwłaszcza teraz- jesienią i zimą, przy sezonie grzewczym nasze balsamy do ciała i kremu powinny być treściwsze i delikatnie natłuszczające. I Ideal Beauty właśnie taki jest! Polecam!

2 komentarze: