poniedziałek, 22 maja 2017

Lekki krem przeciwzmarszczkowy Nivea Care


Kilka dni temu otrzymałam w ramach testów z Klubu Przyjaciółek Nivea kosmetyczną  nowość- Lekki krem przeciwzmarszczkowy Nivea Care. Paczuszka była przecudowna, ponieważ oprócz kremu znajdował się tam również balon na hel z logo firmy wypełniony żółto-białymi piórkami. Zwłaszcza moja córcia była zachwycona przesyłką!
 Ambasadorką nowego kremu jest sympatyczna Marta Manowska -prowadząca program "Rolnik szuka żony".


Co do samego kremu:opakowanie przypomina poprzednią wersję Lekkiego kremu odżywczego. Jest to 50-cio mililitrowy, plastikowy słoiczek z nakrętką. Krem wyposażony jest w filtry UV i witaminę E, a przeznaczony jest do każdego typu cery.
Rzeczywiście, krem ma delikatną, nietłustą konsystencję, bardzo dobrze się wchłania. Ładnie współgra z podkładem. Zapach jest delikatny, ledwo wyczuwalny. Ja czuję w nim orzeźwiające cytrusy.


Co do właściwości przeciwzmarszczkowych muszę go dłużej poużywać.  Po kilku aplikacjach, natomiast mogę zapewnić, że ładnie wygładza twarz, a to dla mnie jedna z głównych cech dobrego kremu przeciwzmarszczkowego.

Jeżeli jesteście zainteresowane bezpłatnym przetestowaniem kremu i chciałybyście otrzymać jeden słoiczek dla siebie, zachęcam do wypełnia formularza na stronie internetowej firmy Nivea----->klik
Sprawdź obietnice producenta i powiedz 3 x TAK dla nowego Lekkiego kremu przeciwzmarszczkowemu Nivea Care!


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza