czwartek, 20 kwietnia 2017

Oczyszczanie z NIVEADziś kolejny raz napiszę o moim ulubionym płynie micelarnym. To, że kończę już kolejne opakowanie, o czymś świadczy. O tym, że jest to naprawdę świetnej jakości kosmetyk o niewygórowanej cenie.
   Dokładne oczyszczanie twarzy to podstawa, przygotowująca twarz do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Kiedyś, nasze mamy używały do tego celu mleczek i śmietanek kosmetycznych. My stawiamy na płyny micelarne!  Mój ulubiony to właśnie pielęgnujący płyn micelarny Nivea przeznaczony dla cery suchej.Produkt o pojemności 200 ml , opakowany w plastikową butelkę z wygodnym otwarciem. Świetnie radzi sobie z makijażem, nie mam mowy o szczypaniu w oczu, czy uczucia ściągnięcia.   Spokojnie mogą go używać osoby noszące soczewki kontaktowe-tak jak ja. Nawet po zetknięciu z kontaktami,
  nie zaobserwowałam żadnej reakcji w postaci łzawienia czy innego dyskomfortu. 
Zapach jest bardzo subtelny, delikatnie wyczuwalny, nienachalny.
W standardowej cenie płyn kosztuje ok. 14 zł, ale ja zazwyczaj kupuje go za niecałe 10 zł.  Świetną wiadomością jest to, że dostaniemy go tez w większej wersji o pojemności 400 ml  Polecam drogerie Hebe, gdzie często jest promocja na całą markę Nivea i wtedy można zrobić zapasy swoich ulubionych kosmetyków.
Podsumowując działanie, cenę i dostępność produktu- kosmetyk oceniam na 5+.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza